



| Kód produktu: | PMPCHALK47X60 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 531,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 439,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 400x530 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 600 mm |
| Šířka: | 470 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 439,00 Kč | 531,19 Kč | ||
| 5 + | 417,00 Kč | 504,57 Kč | ||
| 10 + | 395,00 Kč | 477,95 Kč | ||
| 20 + | 377,00 Kč | 456,17 Kč |
Dřevěná Křídová tabule formátu 47x60 cm s rámem šíře 35 mm barvy tmavě hnědá.
Černá křídová tabule s popisovací
plochou o velikosti 40x53 cm z HDF panelu pokrytého lakem. Na tabuli lze psát křídou nebo tekutými
křídovými fixy. Zapsané informace lze snadno odstranit a nahradit novými. Tabuli
lze zavěsit svisle nebo vodorovně. Díky svému univerzálnímu vzhledu lze desku
použít v mnoha prostorách, jako jsou restaurace nebo hotely.
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 710,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 804,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 338,00 Kč |
| Cena s DPH | 408,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 411,00 Kč |
| Cena s DPH | 497,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 840,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 016,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 497,00 Kč |
| Cena s DPH | 601,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 796,00 Kč |
| Cena s DPH | 963,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 571,00 Kč |
| Cena s DPH | 690,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 645,00 Kč |
| Cena s DPH | 780,45 Kč |