



| Kód produktu: | PMPCHALK47X60 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 21,806 € |
| Cena bez DPH: | 18,021 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,2 kg |
| Rozměr prospektu: | 400x530 mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 600 mm |
| Šířka: | 470 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,021 € | 21,806 € | ||
| 5 + | 17,118 € | 20,713 € | ||
| 10 + | 16,215 € | 19,620 € | ||
| 20 + | 15,476 € | 18,726 € |
Dřevěná Křídová tabule formátu 47x60 cm s rámem šíře 35 mm barvy tmavě hnědá.
Černá křídová tabule s popisovací
plochou o velikosti 40x53 cm z HDF panelu pokrytého lakem. Na tabuli lze psát křídou nebo tekutými
křídovými fixy. Zapsané informace lze snadno odstranit a nahradit novými. Tabuli
lze zavěsit svisle nebo vodorovně. Díky svému univerzálnímu vzhledu lze desku
použít v mnoha prostorách, jako jsou restaurace nebo hotely.
| Cena bez DPH: | 77,422 € |
| Cena s DPH | 93,681 € |
| Cena bez DPH: | 91,954 € |
| Cena s DPH | 111,264 € |
| Cena bez DPH: | 95,156 € |
| Cena s DPH | 115,139 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 13,875 € |
| Cena s DPH | 16,789 € |
| Cena bez DPH: | 16,872 € |
| Cena s DPH | 20,415 € |
| Cena bez DPH: | 34,483 € |
| Cena s DPH | 41,724 € |
| Cena bez DPH: | 20,402 € |
| Cena s DPH | 24,687 € |
| Cena bez DPH: | 23,440 € |
| Cena s DPH | 28,362 € |
| Cena bez DPH: | 32,677 € |
| Cena s DPH | 39,539 € |
| Cena bez DPH: | 26,478 € |
| Cena s DPH | 32,038 € |