








| Kód produktu: | SCS2xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 128,199 € |
| Cena bez DPH: | 105,950 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 202 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,96 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x308 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 388 mm |
| Šířka: | 521 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 105,950 € | 128,199 € | ||
| 5 + | 100,657 € | 121,794 € | ||
| 10 + | 95,363 € | 115,389 € | ||
| 20 + | 91,137 € | 110,275 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 2xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 273,287 € |
| Cena s DPH | 330,677 € |
| Cena bez DPH: | 156,011 € |
| Cena s DPH | 188,774 € |
| Cena bez DPH: | 167,091 € |
| Cena s DPH | 202,180 € |
| Cena bez DPH: | 314,403 € |
| Cena s DPH | 380,428 € |
| Cena bez DPH: | 191,260 € |
| Cena s DPH | 231,424 € |
| Cena bez DPH: | 161,756 € |
| Cena s DPH | 195,725 € |
| Cena bez DPH: | 290,685 € |
| Cena s DPH | 351,729 € |
| Cena bez DPH: | 123,636 € |
| Cena s DPH | 149,599 € |
| Cena bez DPH: | 262,741 € |
| Cena s DPH | 317,917 € |
| Cena bez DPH: | 234,058 € |
| Cena s DPH | 283,211 € |
| Cena bez DPH: | 147,682 € |
| Cena s DPH | 178,695 € |
| Cena bez DPH: | 224,456 € |
| Cena s DPH | 271,592 € |