




| Kód produktu: | 1709760010 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,468 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 690 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 135 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 32,963 € | 39,885 € | ||
| 5 + | 31,975 € | 38,690 € | ||
| 10 + | 30,988 € | 37,495 € | ||
| 20 + | 30,000 € | 36,300 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 6x A4 prospekty na výšku řady FLEXIBOXX - Bílý
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 32,963 € |
| Cena s DPH | 39,885 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 7,942 € |
| Cena s DPH | 9,610 € |
| Cena bez DPH: | 401,440 € |
| Cena s DPH | 485,743 € |
| Cena bez DPH: | 74,033 € |
| Cena s DPH | 89,580 € |
| Cena bez DPH: | 37,037 € |
| Cena s DPH | 44,815 € |
| Cena bez DPH: | 57,119 € |
| Cena s DPH | 69,114 € |
| Cena bez DPH: | 132,469 € |
| Cena s DPH | 160,288 € |
| Cena bez DPH: | 12,181 € |
| Cena s DPH | 14,739 € |
| Cena bez DPH: | 18,272 € |
| Cena s DPH | 22,109 € |
| Cena bez DPH: | 14,815 € |
| Cena s DPH | 17,926 € |
| Cena bez DPH: | 14,527 € |
| Cena s DPH | 17,577 € |
| Cena bez DPH: | 16,420 € |
| Cena s DPH | 19,868 € |
| Cena bez DPH: | 18,272 € |
| Cena s DPH | 22,109 € |