








| Kód produktu: | 858019 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 666,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,845 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 291 mm |
| Šířka: | 242 mm |
| Hloubka: | 217 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 551,00 Kč | 666,71 Kč | ||
| 10 + | 534,00 Kč | 646,14 Kč | ||
| 25 + | 518,00 Kč | 626,78 Kč | ||
| 50 + | 501,00 Kč | 606,21 Kč |
DURABLE COMBIBOXX Stojan pro katalogy a letáky 3x A4 na výšku
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,00 Kč |
| Cena s DPH | 177,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 882,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 907,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 531,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 062,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 239,00 Kč |
| Cena s DPH | 289,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 262,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,00 Kč |
| Cena s DPH | 53,24 Kč |