















| Kód produktu: | UWCH0D0105 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,487 € |
| Cena bez DPH: | 2,882 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 169 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,072 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Specifikace: | s úhlem 75° a 90° |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,882 € | 3,487 € | ||
| 10 + | 2,800 € | 3,387 € | ||
| 30 + | 2,676 € | 3,238 € | ||
| 50 + | 2,552 € | 3,089 € |
Dvoustranný držák na menu z bukového dřeva o šířce 105 mm (A6) - Tmavě hnědý
• Držák je oboustranný na každé straně je jedna drážka, z nichž jedna je pod úhlem 90 stupňů a druhá 75 stupňů
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 18 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,441 € |
| Cena s DPH | 1,744 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 4,693 € |
| Cena s DPH | 5,679 € |
| Cena bez DPH: | 2,717 € |
| Cena s DPH | 3,288 € |
| Cena bez DPH: | 1,729 € |
| Cena s DPH | 2,092 € |
| Cena bez DPH: | 1,317 € |
| Cena s DPH | 1,594 € |
| Cena bez DPH: | 1,441 € |
| Cena s DPH | 1,744 € |
| Cena bez DPH: | 1,729 € |
| Cena s DPH | 2,092 € |
| Cena bez DPH: | 8,193 € |
| Cena s DPH | 9,913 € |
| Cena bez DPH: | 41,169 € |
| Cena s DPH | 49,815 € |
| Cena bez DPH: | 14,327 € |
| Cena s DPH | 17,336 € |
| Cena bez DPH: | 7,205 € |
| Cena s DPH | 8,718 € |
| Cena bez DPH: | 117,456 € |
| Cena s DPH | 142,121 € |
| Cena bez DPH: | 2,882 € |
| Cena s DPH | 3,487 € |
| Cena bez DPH: | 182,791 € |
| Cena s DPH | 221,177 € |
| Cena bez DPH: | 8,069 € |
| Cena s DPH | 9,764 € |
| Cena bez DPH: | 4,076 € |
| Cena s DPH | 4,932 € |
| Cena bez DPH: | 14,944 € |
| Cena s DPH | 18,083 € |