















| Kód produktu: | UWCH0N0105 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 130 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,072 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Specifikace: | s úhlem 75° a 90° |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 20 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Hloubka: | 60 mm |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2,874 € | 3,477 € | ||
| 10 + | 2,791 € | 3,378 € | ||
| 30 + | 2,668 € | 3,229 € | ||
| 50 + | 2,545 € | 3,080 € |
Dvoustranný držák na menu z bukového dřeva o šířce 105 mm (A6) - Přírodní
• Držák je oboustranný na každé straně je jedna drážka, z nichž jedna je pod úhlem 90 stupňů a druhá 75 stupňů
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 18 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,437 € |
| Cena s DPH | 1,739 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |
| Cena bez DPH: | 4,680 € |
| Cena s DPH | 5,663 € |
| Cena bez DPH: | 2,709 € |
| Cena s DPH | 3,278 € |
| Cena bez DPH: | 1,724 € |
| Cena s DPH | 2,086 € |
| Cena bez DPH: | 1,314 € |
| Cena s DPH | 1,589 € |
| Cena bez DPH: | 4,310 € |
| Cena s DPH | 5,216 € |
| Cena bez DPH: | 16,544 € |
| Cena s DPH | 20,018 € |
| Cena bez DPH: | 245,402 € |
| Cena s DPH | 296,937 € |
| Cena bez DPH: | 13,136 € |
| Cena s DPH | 15,895 € |
| Cena bez DPH: | 7,184 € |
| Cena s DPH | 8,693 € |
| Cena bez DPH: | 8,169 € |
| Cena s DPH | 9,885 € |
| Cena bez DPH: | 134,893 € |
| Cena s DPH | 163,221 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 33,908 € |
| Cena s DPH | 41,029 € |
| Cena bez DPH: | 3,202 € |
| Cena s DPH | 3,874 € |
| Cena bez DPH: | 2,545 € |
| Cena s DPH | 3,080 € |
| Cena bez DPH: | 73,851 € |
| Cena s DPH | 89,359 € |