





| Kód produktu: | UMSCR004A6 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7,255 € |
| Cena bez DPH: | 5,996 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 13 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,318 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 8 listů |
| Výška: | 150 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 220 mm |
| Kapacita: | 8x A6 |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5,996 € | 7,255 € | ||
| 50 + | 5,996 € | 5,816 € | 7,255 € | 7,037 € |
| 100 + | 5,996 € | 5,636 € | 7,255 € | 6,820 € |
| 250 + | 5,996 € | 5,456 € | 7,255 € | 6,602 € |
Čirý plastový nabídkový plexi Osmistranný stojánek formátu A6 na výšku.
Využití: na letáky, prospekty, nabídkové restaurační menu, ceníky, aktuální cenové zvýhodnění, popis nabízeného produktu a další tiskoviny.
Vzledem ke své malé ploše nezabere velké místo na pultu, či stole a přitom se na něj vejde velká spousta informací.
| Cena bez DPH: | 7,187 € |
| Cena s DPH | 8,696 € |
| Cena bez DPH: | 3,203 € |
| Cena s DPH | 3,876 € |
| Cena bez DPH: | 2,875 € |
| Cena s DPH | 3,478 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,485 € |
| Cena bez DPH: | 5,914 € |
| Cena s DPH | 7,156 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 2,341 € |
| Cena s DPH | 2,832 € |
| Cena bez DPH: | 2,053 € |
| Cena s DPH | 2,485 € |
| Cena bez DPH: | 3,203 € |
| Cena s DPH | 3,876 € |
| Cena bez DPH: | 9,815 € |
| Cena s DPH | 11,876 € |
| Cena bez DPH: | 4,066 € |
| Cena s DPH | 4,920 € |
| Cena bez DPH: | 7,187 € |
| Cena s DPH | 8,696 € |