


| Kód produktu: | M0410BL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,068 € |
| Cena bez DPH: | 7,494 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 48 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,18 kg |
| Rozměr prospektu: | 132x159 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 40 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Hloubka: | 170 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,494 € | 9,068 € | ||
| 30 + | 6,835 € | 8,271 € | ||
| 50 + | 6,218 € | 7,524 € | ||
| 100 + | 5,641 € | 6,826 € |
Plastový mincovník LAGUNA Black One
Dvojdílný mincovník se skládá ze základny, která může být vyhotovena v různých barevných kombinacích a profilové, (vyjímací) horní desky, která překrývá papírovou etiketu umístěnou uvnitř mincovníku.
V standardu je základna černé barvy. Od 500 ks lze vyrobit vlastní barvu plastové základny dle stupnice RAL.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 6,135 € |
| Cena s DPH | 7,424 € |
| Cena bez DPH: | 4,818 € |
| Cena s DPH | 5,830 € |
| Cena bez DPH: | 7,741 € |
| Cena s DPH | 9,367 € |
| Cena bez DPH: | 8,647 € |
| Cena s DPH | 10,463 € |
| Cena bez DPH: | 8,277 € |
| Cena s DPH | 10,015 € |
| Cena bez DPH: | 9,718 € |
| Cena s DPH | 11,759 € |
| Cena bez DPH: | 10,253 € |
| Cena s DPH | 12,406 € |
| Cena bez DPH: | 11,324 € |
| Cena s DPH | 13,702 € |
| Cena bez DPH: | 16,636 € |
| Cena s DPH | 20,129 € |
| Cena bez DPH: | 3,097 € |
| Cena s DPH | 3,747 € |
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 414,165 € |
| Cena s DPH | 501,140 € |
| Cena bez DPH: | 48,384 € |
| Cena s DPH | 58,544 € |
| Cena bez DPH: | 8,524 € |
| Cena s DPH | 10,314 € |
| Cena bez DPH: | 86,432 € |
| Cena s DPH | 104,583 € |
| Cena bez DPH: | 47,931 € |
| Cena s DPH | 57,996 € |
| Cena bez DPH: | 66,708 € |
| Cena s DPH | 80,716 € |
| Cena bez DPH: | 86,679 € |
| Cena s DPH | 104,882 € |
| Cena bez DPH: | 144,781 € |
| Cena s DPH | 175,185 € |