


| Kód produktu: | M0410BL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 48 ks |
| Termín dodání: | ihned |
| Hmotnost Netto: | 0,18 kg |
| Rozměr prospektu: | 132x159 mm |
| Specifikace: | od 1 ks |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 40 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Hloubka: | 170 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 182,00 Kč | 220,22 Kč | ||
| 30 + | 166,00 Kč | 200,86 Kč | ||
| 50 + | 151,00 Kč | 182,71 Kč | ||
| 100 + | 137,00 Kč | 165,77 Kč |
Plastový mincovník LAGUNA Black One
Dvojdílný mincovník se skládá ze základny, která může být vyhotovena v různých barevných kombinacích a profilové, (vyjímací) horní desky, která překrývá papírovou etiketu umístěnou uvnitř mincovníku.
V standardu je základna černé barvy. Od 500 ks lze vyrobit vlastní barvu plastové základny dle stupnice RAL.
Mincovníky slouží pro pokládání mincí a bankovek platících zákazníků, jsou vhodné například pro prodejny, recepce, k pokladnám, v restauračních zařízeních, v lékárnách a podobně.
| Cena bez DPH: | 149,00 Kč |
| Cena s DPH | 180,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 117,00 Kč |
| Cena s DPH | 141,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 188,00 Kč |
| Cena s DPH | 227,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 210,00 Kč |
| Cena s DPH | 254,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 201,00 Kč |
| Cena s DPH | 243,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 236,00 Kč |
| Cena s DPH | 285,56 Kč |
| Cena bez DPH: | 249,00 Kč |
| Cena s DPH | 301,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 75,20 Kč |
| Cena s DPH | 90,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 439,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 581,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 237,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 013,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 645,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 861,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 041,81 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 152,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 387,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 678,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 275,00 Kč |
| Cena s DPH | 332,75 Kč |