







| Kód produktu: | UWMRFD25A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 294,432 € |
| Cena bez DPH: | 243,332 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 14,83 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1175 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| Kapacita: | 20x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | 2x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 243,332 € | 294,432 € | ||
| 2 + | 236,028 € | 285,594 € | ||
| 5 + | 226,303 € | 273,826 € |
Oboustranný podlahový stojan se zásobníky na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 4x5 boxů - Tmavě hnědý
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Podlahový držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Základna a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 10, nebo 20, 30, či 40 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 20,763 € |
| Cena s DPH | 25,124 € |
| Cena bez DPH: | 20,763 € |
| Cena s DPH | 25,124 € |
| Cena bez DPH: | 63,603 € |
| Cena s DPH | 76,959 € |
| Cena bez DPH: | 6,689 € |
| Cena s DPH | 8,093 € |
| Cena bez DPH: | 33,361 € |
| Cena s DPH | 40,366 € |
| Cena bez DPH: | 95,240 € |
| Cena s DPH | 115,240 € |
| Cena bez DPH: | 199,508 € |
| Cena s DPH | 241,404 € |
| Cena bez DPH: | 8,125 € |
| Cena s DPH | 9,831 € |
| Cena bez DPH: | 6,689 € |
| Cena s DPH | 8,093 € |
| Cena bez DPH: | 14,608 € |
| Cena s DPH | 17,676 € |
| Cena bez DPH: | 82,314 € |
| Cena s DPH | 99,600 € |
| Cena bez DPH: | 227,329 € |
| Cena s DPH | 275,068 € |