







| Kód produktu: | UWMRFD25A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 14,83 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1175 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 205 mm |
| Kapacita: | 20x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | 2x5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 5 930,00 Kč | 7 175,30 Kč | ||
| 2 + | 5 752,00 Kč | 6 959,92 Kč | ||
| 5 + | 5 515,00 Kč | 6 673,15 Kč |
Oboustranný podlahový stojan se zásobníky na A4 brožury a letáky z bukového dřeva ve variantě 4x5 boxů - Tmavě hnědý
• Kvalitní dřevěné stojany jsou lakované, se zaoblenými hranami
• Podlahový držák na A4 formáty je určen k ukládání a organizaci časopisů, letáků, brožur a katalogů na jednom místě
• Základna a boky jsou vyrobeny z lakovaného bukového dřeva. Průhledné kapsy PET G poskytují plný přehled o brožurách uložených v kapse
• V nabídce ve variantách: v přírodním dřevě, nebo tmavě hnědý dekor, s 10, nebo 20, 30, či 40 boxy
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, ve školách, do maloobchodů, kanceláří, bank, pojišťoven, nemocnic, kaváren a barů, nebo na recepci apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 362,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 248,00 Kč |
| Cena s DPH | 300,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 573,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 113,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 272,00 Kč |
| Cena s DPH | 329,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 522,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 70,00 Kč |
| Cena s DPH | 84,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 239,00 Kč |
| Cena s DPH | 289,19 Kč |