






| Kód produktu: | PMPCHDARK-L |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 678,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 387,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 530x800 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | MDF |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1140 mm |
| Šířka: | 610 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 387,00 Kč | 1 678,27 Kč | ||
| 5 + | 1 318,00 Kč | 1 594,78 Kč | ||
| 10 + | 1 248,00 Kč | 1 510,08 Kč | ||
| 20 + | 1 193,00 Kč | 1 443,53 Kč |
Dřevěný poutač s křídovou tabulí 610x1180 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní MDF, křídovými fixy popisovatelnou, černou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 461,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 93,00 Kč |
| Cena s DPH | 112,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 818,00 Kč |
| Cena s DPH | 989,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 192,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 696,00 Kč |
| Cena s DPH | 842,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 427,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 356,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 925,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 329,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 464,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 771,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 902,38 Kč |