












| Kód produktu: | UWODD06078 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6,78 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 590x780 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1050 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 560 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 522,00 Kč | 3 051,62 Kč | ||
| 5 + | 2 396,00 Kč | 2 899,16 Kč | ||
| 10 + | 2 270,00 Kč | 2 746,70 Kč | ||
| 25 + | 2 169,00 Kč | 2 624,49 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 590x780 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 1 600,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 936,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 590,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 923,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 969,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 172,49 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 343,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 625,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 657,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 008,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 429,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 149,00 Kč |
| Cena s DPH | 180,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 459,00 Kč |
| Cena s DPH | 555,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 573,00 Kč |
| Cena s DPH | 693,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 732,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 828,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 421,88 Kč |