












| Kód produktu: | UWODD06012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 163,916 € |
| Cena bez DPH: | 135,468 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 12,13 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 590x1190 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1450 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 750 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 135,468 € | 163,916 € | ||
| 5 + | 128,695 € | 155,720 € | ||
| 10 + | 121,921 € | 147,525 € | ||
| 25 + | 116,502 € | 140,968 € |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 590x1190 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 63,095 € |
| Cena s DPH | 76,345 € |
| Cena bez DPH: | 57,553 € |
| Cena s DPH | 69,640 € |
| Cena bez DPH: | 55,131 € |
| Cena s DPH | 66,709 € |
| Cena bez DPH: | 135,468 € |
| Cena s DPH | 163,916 € |
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 41,051 € |
| Cena s DPH | 49,672 € |
| Cena bez DPH: | 34,729 € |
| Cena s DPH | 42,022 € |
| Cena bez DPH: | 81,856 € |
| Cena s DPH | 99,045 € |
| Cena bez DPH: | 46,388 € |
| Cena s DPH | 56,129 € |
| Cena bez DPH: | 32,184 € |
| Cena s DPH | 38,943 € |
| Cena bez DPH: | 103,530 € |
| Cena s DPH | 125,272 € |
| Cena bez DPH: | 98,317 € |
| Cena s DPH | 118,963 € |