












| Kód produktu: | UWODD06012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 993,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 300,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 12,13 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | 590x1190 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Magnetická |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 1450 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 750 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 300,00 Kč | 3 993,00 Kč | ||
| 5 + | 3 135,00 Kč | 3 793,35 Kč | ||
| 10 + | 2 970,00 Kč | 3 593,70 Kč | ||
| 25 + | 2 838,00 Kč | 3 433,98 Kč |
Venkovní Dřevěný poutač s křídovou tabulí 590x1190 mm - Tmavě hnědý
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, magnetickou deskou
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska.
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 798,00 Kč |
| Cena s DPH | 965,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 408,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 703,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 999,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 995,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 413,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 846,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 023,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 130,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 367,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 508,00 Kč |
| Cena s DPH | 614,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 011,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |