












| Kód produktu: | UZZWD005A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 141,597 € |
| Cena bez DPH: | 117,022 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 9 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 1485 mm |
| Šířka: | 220 mm |
| Hloubka: | 370 mm |
| Kapacita: | 5x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 117,022 € | 141,597 € | ||
| 5 + | 111,198 € | 134,549 € | ||
| 10 + | 105,332 € | 127,452 € | ||
| 25 + | 100,656 € | 121,794 € |
Mobilní oboustranný dřevěný stojan na letáky 5x A4
Stojan z bukového dřeva s plochami o velikosti DIN A4 na rafinované rozmístění Vašich letáků či katalogů.
Stojan Wood Zick-Zack je navržen tak, aby nabízel dostupnost na letáky a katalogy ze všech stran a zároveň, aby zabíral minimum prostoru.
Dodáváno rozložené
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 400,123 € |
| Cena s DPH | 484,149 € |
| Cena bez DPH: | 3,281 € |
| Cena s DPH | 3,970 € |
| Cena bez DPH: | 245,201 € |
| Cena s DPH | 296,693 € |
| Cena bez DPH: | 182,116 € |
| Cena s DPH | 220,361 € |
| Cena bez DPH: | 10,172 € |
| Cena s DPH | 12,308 € |
| Cena bez DPH: | 132,034 € |
| Cena s DPH | 159,762 € |
| Cena bez DPH: | 19,073 € |
| Cena s DPH | 23,078 € |
| Cena bez DPH: | 11,157 € |
| Cena s DPH | 13,500 € |
| Cena bez DPH: | 3,281 € |
| Cena s DPH | 3,970 € |
| Cena bez DPH: | 9,188 € |
| Cena s DPH | 11,117 € |
| Cena bez DPH: | 127,974 € |
| Cena s DPH | 154,848 € |
| Cena bez DPH: | 9,188 € |
| Cena s DPH | 11,117 € |