




| Kód produktu: | 861319 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,777 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 291 mm |
| Šířka: | 242 mm |
| Hloubka: | 229 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | MIX |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 712,00 Kč | 861,52 Kč | ||
| 10 + | 691,00 Kč | 836,11 Kč | ||
| 25 + | 669,00 Kč | 809,49 Kč | ||
| 50 + | 648,00 Kč | 784,08 Kč |
DURABLE COMBIBOXX Stojan pro katalogy a letáky A4 a 4x DL, či A6 na výšku
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,00 Kč |
| Cena s DPH | 177,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 920,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 690,00 Kč |
| Cena s DPH | 834,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 151,00 Kč |
| Cena s DPH | 182,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 173,00 Kč |
| Cena s DPH | 209,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 290,00 Kč |
| Cena s DPH | 350,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 311,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 586,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 550,00 Kč |
| Cena s DPH | 665,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 353,00 Kč |
| Cena s DPH | 427,13 Kč |
| Cena bez DPH: | 240,00 Kč |
| Cena s DPH | 290,40 Kč |