




| Kód produktu: | 861319 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 35,352 € |
| Cena bez DPH: | 29,216 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,777 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 291 mm |
| Šířka: | 242 mm |
| Hloubka: | 229 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | MIX |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 29,216 € | 35,352 € | ||
| 10 + | 28,355 € | 34,309 € | ||
| 25 + | 27,452 € | 33,217 € | ||
| 50 + | 26,590 € | 32,174 € |
DURABLE COMBIBOXX Stojan pro katalogy a letáky A4 a 4x DL, či A6 na výšku
| Cena bez DPH: | 12,146 € |
| Cena s DPH | 14,697 € |
| Cena bez DPH: | 33,361 € |
| Cena s DPH | 40,366 € |
| Cena bez DPH: | 6,032 € |
| Cena s DPH | 7,299 € |
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |
| Cena bez DPH: | 7,181 € |
| Cena s DPH | 8,689 € |
| Cena bez DPH: | 7,920 € |
| Cena s DPH | 9,583 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 11,900 € |
| Cena s DPH | 14,399 € |
| Cena bez DPH: | 18,465 € |
| Cena s DPH | 22,343 € |
| Cena bez DPH: | 32,868 € |
| Cena s DPH | 39,771 € |
| Cena bez DPH: | 16,373 € |
| Cena s DPH | 19,811 € |
| Cena bez DPH: | 36,931 € |
| Cena s DPH | 44,686 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 14,485 € |
| Cena s DPH | 17,527 € |
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |