













| Kód produktu: | UCBSW200A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 820,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 16 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,2 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 678,00 Kč | 820,38 Kč | ||
| 10 + | 644,00 Kč | 779,24 Kč | ||
| 25 + | 610,00 Kč | 738,10 Kč | ||
| 50 + | 583,00 Kč | 705,43 Kč |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen dvěmi kapsami A4 vedle sebe
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 894,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 081,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 812,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 402,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 052,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,00 Kč |
| Cena s DPH | 177,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 824,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 047,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 930,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 175,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 606,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 573,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 904,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 723,84 Kč |