













| Kód produktu: | UCBSW200A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 33,781 € |
| Cena bez DPH: | 27,918 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 16 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 1,2 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 480 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 27,918 € | 33,781 € | ||
| 10 + | 26,518 € | 32,087 € | ||
| 25 + | 25,118 € | 30,393 € | ||
| 50 + | 24,007 € | 29,048 € |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen dvěmi kapsami A4 vedle sebe
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 24,501 € |
| Cena s DPH | 29,646 € |
| Cena bez DPH: | 105,085 € |
| Cena s DPH | 127,153 € |
| Cena bez DPH: | 4,077 € |
| Cena s DPH | 4,933 € |
| Cena bez DPH: | 205,312 € |
| Cena s DPH | 248,427 € |
| Cena bez DPH: | 14,536 € |
| Cena s DPH | 17,588 € |
| Cena bez DPH: | 22,318 € |
| Cena s DPH | 27,005 € |
| Cena bez DPH: | 140,828 € |
| Cena s DPH | 170,401 € |
| Cena bez DPH: | 286,185 € |
| Cena s DPH | 346,284 € |
| Cena bez DPH: | 182,294 € |
| Cena s DPH | 220,575 € |
| Cena bez DPH: | 103,850 € |
| Cena s DPH | 125,659 € |
| Cena bez DPH: | 12,353 € |
| Cena s DPH | 14,947 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |