













| Kód produktu: | UCBSW200A5-SETx8 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 161,466 € |
| Cena bez DPH: | 133,443 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 6,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Výška: | 165 mm |
| Šířka: | 369 mm |
| Kapacita: | 16x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 133,443 € | 161,466 € | ||
| 10 + | 126,771 € | 153,393 € | ||
| 25 + | 120,099 € | 145,320 € | ||
| 50 + | 114,745 € | 138,841 € |
Nástěnný Cocktail Brochure držák osazen dvěmi kapsami A5 vedle sebe - 8 kompletních setů
Nástěnná lišta, osazena akrylovými zásobníky na prospekty.
Kapsy jsou součástí tohoto setu.
| Cena bez DPH: | 16,886 € |
| Cena s DPH | 20,432 € |
| Cena bez DPH: | 32,990 € |
| Cena s DPH | 39,918 € |
| Cena bez DPH: | 32,990 € |
| Cena s DPH | 39,918 € |
| Cena bez DPH: | 12,315 € |
| Cena s DPH | 14,901 € |
| Cena bez DPH: | 201,071 € |
| Cena s DPH | 243,296 € |
| Cena bez DPH: | 5,725 € |
| Cena s DPH | 6,927 € |
| Cena bez DPH: | 10,544 € |
| Cena s DPH | 12,758 € |
| Cena bez DPH: | 57,166 € |
| Cena s DPH | 69,171 € |
| Cena bez DPH: | 12,191 € |
| Cena s DPH | 14,751 € |
| Cena bez DPH: | 33,484 € |
| Cena s DPH | 40,516 € |
| Cena bez DPH: | 35,832 € |
| Cena s DPH | 43,357 € |
| Cena bez DPH: | 7,372 € |
| Cena s DPH | 8,921 € |