


| Kód produktu: | UPCUWD00A5 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,739 € |
| Cena bez DPH: | 1,437 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 107 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,078 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 214 mm |
| Šířka: | 148 mm |
| Tloušťka: | 3 mm |
| Formát: | A5 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,437 € | 1,739 € | ||
| 10 + | 1,396 € | 1,689 € | ||
| 30 + | 1,355 € | 1,639 € | ||
| 50 + | 1,273 € | 1,540 € |
Černá popisovatelná deska do dřevěných držáků A5. Příslušenství k Dřevěnému menu stojánku. Vyberte variantu slabé PET kapsy, či pevnější akrylové kapsy, nebo formu černé křídovými fixami i křídami popisovatelné tabulky ve třech formátech A4, A5 a A6. Vkusně tak doplníte váš interiér a nalákáte zákazníky na vaše speciality.
| Cena bez DPH: | 17,323 € |
| Cena s DPH | 20,961 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 10,181 € |
| Cena s DPH | 12,319 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 3,284 € |
| Cena s DPH | 3,974 € |
| Cena bez DPH: | 6,281 € |
| Cena s DPH | 7,600 € |
| Cena bez DPH: | 33,908 € |
| Cena s DPH | 41,029 € |
| Cena bez DPH: | 2,668 € |
| Cena s DPH | 3,229 € |
| Cena bez DPH: | 41,051 € |
| Cena s DPH | 49,672 € |
| Cena bez DPH: | 9,195 € |
| Cena s DPH | 11,126 € |
| Cena bez DPH: | 14,614 € |
| Cena s DPH | 17,683 € |
| Cena bez DPH: | 2,874 € |
| Cena s DPH | 3,477 € |
| Cena bez DPH: | 3,202 € |
| Cena s DPH | 3,874 € |
| Cena bez DPH: | 11,289 € |
| Cena s DPH | 13,660 € |
| Cena bez DPH: | 11,289 € |
| Cena s DPH | 13,660 € |
| Cena bez DPH: | 1,724 € |
| Cena s DPH | 2,086 € |
| Cena bez DPH: | 0,985 € |
| Cena s DPH | 1,192 € |