


| Kód produktu: | 172307 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,737 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 317 mm |
| Šířka: | 321 mm |
| Tloušťka: | 0,6 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 2 437,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 948,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 660,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 180,00 Kč |
| Cena s DPH | 217,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 530,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 061,30 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 118,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 562,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 292,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 773,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 255,00 Kč |
| Cena s DPH | 308,55 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 223,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 689,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 395,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 687,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 917,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 529,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 350,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 633,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 526,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 266,46 Kč |