


| Kód produktu: | 172307 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 125,566 € |
| Cena bez DPH: | 103,774 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,737 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 317 mm |
| Šířka: | 321 mm |
| Tloušťka: | 0,6 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 144,627 € |
| Cena s DPH | 174,998 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 71,370 € |
| Cena s DPH | 86,358 € |
| Cena bez DPH: | 94,011 € |
| Cena s DPH | 113,754 € |
| Cena bez DPH: | 7,383 € |
| Cena s DPH | 8,934 € |
| Cena bez DPH: | 55,701 € |
| Cena s DPH | 67,399 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 99,959 € |
| Cena s DPH | 120,950 € |
| Cena bez DPH: | 90,197 € |
| Cena s DPH | 109,138 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 10,459 € |
| Cena s DPH | 12,656 € |
| Cena bez DPH: | 57,219 € |
| Cena s DPH | 69,235 € |