











| Kód produktu: | SCTE15xA4PHC7016JS |
| Cena s DPH: | 495,961 € |
| Cena bez DPH: | 409,885 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 23,93 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1088x910 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1012 mm |
| Šířka: | 1190 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 15x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 409,885 € | 495,961 € | ||
| 5 + | 389,377 € | 471,146 € | ||
| 10 + | 368,909 € | 446,380 € | ||
| 20 + | 352,502 € | 426,527 € |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 15xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v trendové Antracitové barvě na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 312,346 € |
| Cena s DPH | 377,939 € |
| Cena bez DPH: | 200,082 € |
| Cena s DPH | 242,099 € |
| Cena bez DPH: | 184,372 € |
| Cena s DPH | 223,091 € |
| Cena bez DPH: | 81,829 € |
| Cena s DPH | 99,014 € |
| Cena bez DPH: | 269,319 € |
| Cena s DPH | 325,876 € |
| Cena bez DPH: | 14,438 € |
| Cena s DPH | 17,470 € |
| Cena bez DPH: | 153,486 € |
| Cena s DPH | 185,719 € |
| Cena bez DPH: | 66,448 € |
| Cena s DPH | 80,402 € |
| Cena bez DPH: | 84,742 € |
| Cena s DPH | 102,537 € |
| Cena bez DPH: | 15,956 € |
| Cena s DPH | 19,306 € |
| Cena bez DPH: | 1 145,488 € |
| Cena s DPH | 1 386,041 € |
| Cena bez DPH: | 144,832 € |
| Cena s DPH | 175,247 € |