











| Kód produktu: | SCTE15xA4PHC7016JS |
| Cena s DPH: | 12 091,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 993,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 23,93 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1088x910 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1012 mm |
| Šířka: | 1190 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 15x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 9 993,00 Kč | 12 091,53 Kč | ||
| 5 + | 9 493,00 Kč | 11 486,53 Kč | ||
| 10 + | 8 994,00 Kč | 10 882,74 Kč | ||
| 20 + | 8 594,00 Kč | 10 398,74 Kč |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 15xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v trendové Antracitové barvě na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 11 913,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 414,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 631,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 603,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 650,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 046,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 102,00 Kč |
| Cena s DPH | 123,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 991,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 409,11 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 164,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 408,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 207,00 Kč |
| Cena s DPH | 250,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 204,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 666,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 826,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 049,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 947,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 565,87 Kč |