







| Kód produktu: | WTRA1BLK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 286,181 € |
| Cena bez DPH: | 236,513 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 51 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 13,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 566x816 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1123 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 590 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 236,513 € | 286,181 € | ||
| 5 + | 224,671 € | 271,852 € | ||
| 10 + | 212,870 € | 257,573 € | ||
| 20 + | 203,413 € | 246,130 € |
Venkovní odolný plakátový stojan Windtalker City - černý s dvěma plakátovými klaprámy formátu A1 (594x841mm), silnými pružinami a plastovými bezpečnostními rohy. Snadné přemisťování prostřednictvím integrovaných koleček na jedná straně, vodou, či pískem plnitelné základny.
Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo zásobníkem na letáky.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití do krytého prostoru.
| Cena bez DPH: | 205,016 € |
| Cena s DPH | 248,070 € |
| Cena bez DPH: | 33,635 € |
| Cena s DPH | 40,698 € |
| Cena bez DPH: | 22,615 € |
| Cena s DPH | 27,364 € |
| Cena bez DPH: | 8,676 € |
| Cena s DPH | 10,498 € |
| Cena bez DPH: | 7,278 € |
| Cena s DPH | 8,806 € |
| Cena bez DPH: | 6,579 € |
| Cena s DPH | 7,961 € |
| Cena bez DPH: | 22,081 € |
| Cena s DPH | 26,718 € |
| Cena bez DPH: | 16,365 € |
| Cena s DPH | 19,802 € |
| Cena bez DPH: | 106,579 € |
| Cena s DPH | 128,961 € |
| Cena bez DPH: | 117,516 € |
| Cena s DPH | 142,195 € |
| Cena bez DPH: | 130,839 € |
| Cena s DPH | 158,315 € |
| Cena bez DPH: | 147,985 € |
| Cena s DPH | 179,062 € |
| Cena bez DPH: | 64,515 € |
| Cena s DPH | 78,063 € |
| Cena bez DPH: | 467,558 € |
| Cena s DPH | 565,745 € |
| Cena bez DPH: | 410,896 € |
| Cena s DPH | 497,185 € |
| Cena bez DPH: | 225,617 € |
| Cena s DPH | 272,996 € |
| Cena bez DPH: | 12,048 € |
| Cena s DPH | 14,578 € |
| Cena bez DPH: | 12,952 € |
| Cena s DPH | 15,672 € |
| Cena bez DPH: | 90,913 € |
| Cena s DPH | 110,005 € |
| Cena bez DPH: | 209,539 € |
| Cena s DPH | 253,543 € |