

| Kód produktu: | 551200 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 97,853 € |
| Cena bez DPH: | 80,870 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,475 kg |
| Barva: | MIX |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 251 mm |
| Hloubka: | 116 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 20x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | na stěnu |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 24,672 € |
| Cena s DPH | 29,853 € |
| Cena bez DPH: | 32,184 € |
| Cena s DPH | 38,943 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 32,184 € |
| Cena s DPH | 38,943 € |
| Cena bez DPH: | 55,131 € |
| Cena s DPH | 66,709 € |
| Cena bez DPH: | 108,744 € |
| Cena s DPH | 131,580 € |
| Cena bez DPH: | 27,997 € |
| Cena s DPH | 33,876 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 56,691 € |
| Cena s DPH | 68,596 € |
| Cena bez DPH: | 43,227 € |
| Cena s DPH | 52,304 € |
| Cena bez DPH: | 17,611 € |
| Cena s DPH | 21,309 € |