




| Kód produktu: | UYUP082060 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14,194 € |
| Cena bez DPH: | 11,731 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 61 ks |
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost Netto: | 0,233 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Materiál: | Plast |
| Výška: | 889 mm |
| Šířka: | 625 mm |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A1 |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,731 € | 14,194 € | ||
| 10 + | 11,157 € | 13,500 € | ||
| 20 + | 10,582 € | 12,805 € | ||
| 50 + | 10,090 € | 12,209 € |
Náhradní ochranná antireflexní PVC fólie pro zaklapávací rám venkovního poutače Windtalker Windpro a Windtalker SwingPro Fólie se instaluje po odklopení zaklapávacích lišt zavěšením do poutače na místo určení. Tlouštka fólie je 0,5mm.
| Cena bez DPH: | 196,021 € |
| Cena s DPH | 237,186 € |
| Cena bez DPH: | 204,512 € |
| Cena s DPH | 247,459 € |
| Cena bez DPH: | 1 145,488 € |
| Cena s DPH | 1 386,041 € |
| Cena bez DPH: | 9,844 € |
| Cena s DPH | 11,911 € |
| Cena bez DPH: | 4,553 € |
| Cena s DPH | 5,509 € |
| Cena bez DPH: | 13,126 € |
| Cena s DPH | 15,882 € |
| Cena bez DPH: | 6,563 € |
| Cena s DPH | 7,941 € |
| Cena bez DPH: | 2,133 € |
| Cena s DPH | 2,581 € |
| Cena bez DPH: | 3,486 € |
| Cena s DPH | 4,219 € |
| Cena bez DPH: | 21,329 € |
| Cena s DPH | 25,808 € |
| Cena bez DPH: | 21,739 € |
| Cena s DPH | 26,304 € |
| Cena bez DPH: | 1,395 € |
| Cena s DPH | 1,687 € |