












| Kód produktu: | UMBTS10NA3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 86,265 € |
| Cena bez DPH: | 71,294 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,63 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 923-1428 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 71,294 € | 86,265 € | ||
| 5 + | 67,721 € | 81,942 € | ||
| 10 + | 64,148 € | 77,619 € | ||
| 20 + | 61,314 € | 74,190 € |
Teleskopický Menuboard Snap Frame se stavitelnou výškou a
zaklapávacím rámem A3
Kloub uchycení rámu dovoluje natočení rámečku do horizontální i vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 ve stříbrné, nebo černé
variantě.
Celková výška s rámem na šířku: minimálně 923 mm maximálně 1383 mm
Celková výška s rámem na výšku: minimálně 968 mm maximálně 1428 mm
Průměr
základny: 305 mm
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
cestovních agentur, do hotelových, bankovních, či restauračních hal apod.
Videoprezentace produktu ke shlédnutí zde:
https://www.youtube.com/watch?v=9OnoiD2uUiI
| Cena bez DPH: | 74,456 € |
| Cena s DPH | 90,092 € |
| Cena bez DPH: | 100,657 € |
| Cena s DPH | 121,795 € |
| Cena bez DPH: | 81,766 € |
| Cena s DPH | 98,937 € |
| Cena bez DPH: | 141,561 € |
| Cena s DPH | 171,288 € |
| Cena bez DPH: | 74,990 € |
| Cena s DPH | 90,738 € |
| Cena bez DPH: | 103,901 € |
| Cena s DPH | 125,721 € |
| Cena bez DPH: | 141,561 € |
| Cena s DPH | 171,288 € |
| Cena bez DPH: | 103,368 € |
| Cena s DPH | 125,075 € |
| Cena bez DPH: | 58,563 € |
| Cena s DPH | 70,861 € |
| Cena bez DPH: | 78,932 € |
| Cena s DPH | 95,508 € |
| Cena bez DPH: | 131,540 € |
| Cena s DPH | 159,163 € |
| Cena bez DPH: | 61,437 € |
| Cena s DPH | 74,339 € |