












| Kód produktu: | UMBTD20BA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 89,981 € |
| Cena bez DPH: | 74,364 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,67 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 174x261 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 854-1405 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 74,364 € | 89,981 € | ||
| 5 + | 70,632 € | 85,464 € | ||
| 10 + | 66,940 € | 80,998 € | ||
| 20 + | 63,946 € | 77,374 € |
Teleskopický Oboustranný Menuboard Slide-in Frame se stavitelnou výškou a Slide-in rámem A4
Uchycení rámu dovoluje natočení rámečku do horizontální, nebo vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 ve stříbrné, nebo černé
variantě.
Varianta Slide in rámečku znamená že se prospekt do rámečku jen zasouvá, není potřeba cokoliv rozdělávat.
Celková výška s rámem na šířku: minimálně 854 mm maximálně 1318 mm
Celková výška s rámem na výšku: minimálně 914 mm maximálně 1405 mm
Průměr základny: 305 mm
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, cestovních agentur, do hotelových, bankovních, či restauračních hal apod.
Videoprezentace produktu ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=gs2uLGV6_Ko
| Cena bez DPH: | 167,760 € |
| Cena s DPH | 202,990 € |
| Cena bez DPH: | 57,998 € |
| Cena s DPH | 70,178 € |
| Cena bez DPH: | 120,878 € |
| Cena s DPH | 146,262 € |
| Cena bez DPH: | 7,629 € |
| Cena s DPH | 9,231 € |
| Cena bez DPH: | 64,643 € |
| Cena s DPH | 78,218 € |
| Cena bez DPH: | 160,131 € |
| Cena s DPH | 193,759 € |
| Cena bez DPH: | 79,696 € |
| Cena s DPH | 96,433 € |
| Cena bez DPH: | 184,372 € |
| Cena s DPH | 223,091 € |
| Cena bez DPH: | 154,881 € |
| Cena s DPH | 187,406 € |
| Cena bez DPH: | 55,783 € |
| Cena s DPH | 67,498 € |
| Cena bez DPH: | 106,850 € |
| Cena s DPH | 129,288 € |
| Cena bez DPH: | 4,799 € |
| Cena s DPH | 5,807 € |