






| Kód produktu: | UWTTCWN012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 49,784 € |
| Cena bez DPH: | 41,144 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,65 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 273x257 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva konstrukce: | Přírodní |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 356 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 41,144 € | 49,784 € | ||
| 5 + | 39,087 € | 47,295 € | ||
| 10 + | 37,029 € | 44,806 € | ||
| 25 + | 35,384 € | 42,814 € |
Dřevěný mini Áčkový stojan na stůl s bílou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 2,880 € |
| Cena s DPH | 3,485 € |
| Cena bez DPH: | 10,204 € |
| Cena s DPH | 12,346 € |
| Cena bez DPH: | 16,581 € |
| Cena s DPH | 20,063 € |
| Cena bez DPH: | 34,890 € |
| Cena s DPH | 42,217 € |
| Cena bez DPH: | 149,681 € |
| Cena s DPH | 181,114 € |
| Cena bez DPH: | 3,292 € |
| Cena s DPH | 3,983 € |
| Cena bez DPH: | 19,132 € |
| Cena s DPH | 23,150 € |
| Cena bez DPH: | 32,257 € |
| Cena s DPH | 39,031 € |
| Cena bez DPH: | 9,216 € |
| Cena s DPH | 11,152 € |
| Cena bez DPH: | 71,467 € |
| Cena s DPH | 86,475 € |
| Cena bez DPH: | 95,371 € |
| Cena s DPH | 115,399 € |
| Cena bez DPH: | 11,315 € |
| Cena s DPH | 13,691 € |