






| Kód produktu: | WTRA1WR |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 257,016 € |
| Cena bez DPH: | 212,410 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 87 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 13,5 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 566x816 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1123 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 590 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 212,410 € | 257,016 € | ||
| 5 + | 201,808 € | 244,188 € | ||
| 10 + | 191,165 € | 231,310 € | ||
| 20 + | 182,700 € | 221,067 € |
Venkovní odolný plakátový stojan Windtalker City s voděvzdornou kapsou na plakáty - stříbrný s dvěma plakátovými klaprámy formátu A1 (594x841mm), silnými pružinami a plastovými bezpečnostními rohy. Snadné přemisťování prostřednictvím integrovaných koleček na jedná straně, vodou, či pískem plnitelné základny.
Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo zásobníkem na letáky.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití.
| Cena bez DPH: | 196,384 € |
| Cena s DPH | 237,624 € |
| Cena bez DPH: | 33,614 € |
| Cena s DPH | 40,673 € |
| Cena bez DPH: | 22,601 € |
| Cena s DPH | 27,347 € |
| Cena bez DPH: | 8,671 € |
| Cena s DPH | 10,491 € |
| Cena bez DPH: | 7,273 € |
| Cena s DPH | 8,801 € |
| Cena bez DPH: | 6,575 € |
| Cena s DPH | 7,956 € |
| Cena bez DPH: | 22,067 € |
| Cena s DPH | 26,701 € |
| Cena bez DPH: | 16,355 € |
| Cena s DPH | 19,790 € |
| Cena bez DPH: | 258,475 € |
| Cena s DPH | 312,755 € |
| Cena bez DPH: | 234,148 € |
| Cena s DPH | 283,319 € |
| Cena bez DPH: | 161,496 € |
| Cena s DPH | 195,410 € |
| Cena bez DPH: | 364,126 € |
| Cena s DPH | 440,592 € |
| Cena bez DPH: | 339,552 € |
| Cena s DPH | 410,858 € |
| Cena bez DPH: | 135,525 € |
| Cena s DPH | 163,985 € |
| Cena bez DPH: | 225,149 € |
| Cena s DPH | 272,430 € |
| Cena bez DPH: | 225,149 € |
| Cena s DPH | 272,430 € |
| Cena bez DPH: | 314,198 € |
| Cena s DPH | 380,179 € |
| Cena bez DPH: | 135,525 € |
| Cena s DPH | 163,985 € |
| Cena bez DPH: | 326,937 € |
| Cena s DPH | 395,593 € |
| Cena bez DPH: | 236,367 € |
| Cena s DPH | 286,005 € |