








| Kód produktu: | UCUMBB05A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 152,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 605,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3,8 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1212-1262 mm |
| Šířka: | 450 mm |
| Průměr: | 358 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 605,00 Kč | 3 152,05 Kč | ||
| 5 + | 2 475,00 Kč | 2 994,75 Kč | ||
| 10 + | 2 344,00 Kč | 2 836,24 Kč | ||
| 20 + | 2 240,00 Kč | 2 710,40 Kč |
Stojan v černé barvě se zakřiveným podstavcem Curved Menuboard s černým rámem A3
Uchycení rámečku s profilem 25mm dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3, plus variace ve
stříbrné barvě s rámečky s ostrým, nebo oblým rohem, či v barvách Černá a Stříbrná
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 1 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 248,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 004,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 424,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 663,00 Kč |
| Cena s DPH | 802,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 015,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 648,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 318,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 878,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 112,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 692,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 584,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 688,00 Kč |
| Cena s DPH | 832,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 660,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 058,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 072,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 927,12 Kč |