





| Kód produktu: | MBA2G25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 171,218 € |
| Cena bez DPH: | 141,502 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 574x400 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1100 mm |
| Šířka: | 625 mm |
| Hloubka: | 391 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 141,502 € | 171,218 € | ||
| 5 + | 134,442 € | 162,674 € | ||
| 10 + | 127,340 € | 154,081 € | ||
| 20 + | 121,716 € | 147,276 € |
Stojan Menuboard s klaprámem A2 - Ostrý roh
Vysoce kvalitní volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea a pod.
| Cena bez DPH: | 81,732 € |
| Cena s DPH | 98,896 € |
| Cena bez DPH: | 130,337 € |
| Cena s DPH | 157,707 € |
| Cena bez DPH: | 194,499 € |
| Cena s DPH | 235,344 € |
| Cena bez DPH: | 66,297 € |
| Cena s DPH | 80,220 € |
| Cena bez DPH: | 882,964 € |
| Cena s DPH | 1 068,386 € |
| Cena bez DPH: | 98,112 € |
| Cena s DPH | 118,715 € |
| Cena bez DPH: | 106,404 € |
| Cena s DPH | 128,749 € |
| Cena bez DPH: | 106,938 € |
| Cena s DPH | 129,395 € |
| Cena bez DPH: | 103,859 € |
| Cena s DPH | 125,669 € |
| Cena bez DPH: | 67,570 € |
| Cena s DPH | 81,759 € |
| Cena bez DPH: | 90,476 € |
| Cena s DPH | 109,476 € |
| Cena bez DPH: | 82,348 € |
| Cena s DPH | 99,641 € |