


| Kód produktu: | MBA2R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 171,394 € |
| Cena bez DPH: | 141,648 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 42 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 7 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 574x400 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1100 mm |
| Šířka: | 625 mm |
| Hloubka: | 391 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 141,648 € | 171,394 € | ||
| 5 + | 134,580 € | 162,842 € | ||
| 10 + | 127,471 € | 154,240 € | ||
| 20 + | 121,841 € | 147,428 € |
Stojan Menuboard s klaprámem A2 - Oblý roh
Vysoce kvalitní volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea a pod.
| Cena bez DPH: | 100,062 € |
| Cena s DPH | 121,075 € |
| Cena bez DPH: | 98,212 € |
| Cena s DPH | 118,837 € |
| Cena bez DPH: | 86,254 € |
| Cena s DPH | 104,368 € |
| Cena bez DPH: | 79,227 € |
| Cena s DPH | 95,865 € |
| Cena bez DPH: | 74,502 € |
| Cena s DPH | 90,147 € |
| Cena bez DPH: | 103,431 € |
| Cena s DPH | 125,152 € |
| Cena bez DPH: | 79,844 € |
| Cena s DPH | 96,611 € |
| Cena bez DPH: | 107,047 € |
| Cena s DPH | 129,527 € |
| Cena bez DPH: | 109,308 € |
| Cena s DPH | 132,262 € |
| Cena bez DPH: | 163,797 € |
| Cena s DPH | 198,194 € |
| Cena bez DPH: | 81,816 € |
| Cena s DPH | 98,998 € |
| Cena bez DPH: | 148,141 € |
| Cena s DPH | 179,250 € |