







| Kód produktu: | UHDL12G030SETKOV |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 403,963 € |
| Cena bez DPH: | 333,854 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 54 kg |
| Specifikace: | Otočná základna |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1711 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 333,854 € | 403,963 € | ||
| 5 + | 317,163 € | 383,768 € | ||
| 10 + | 300,473 € | 363,572 € | ||
| 25 + | 287,112 € | 347,406 € |
Šedý stojan na prospekty Heavy Duty s kovovými kapsami na 8x A4
Elegantní oboustranný letákový stojan s kovovou konstrukcí s otočnou základnou osazen osmi kapsami na prospekty formátu A4
Stojany řady Heavy Duty jsou ideální pro použití na recepcích, cestovních kancelářích, prodejnách, hotelích, čerpacích stanicích a dalších prostor vhodných pro propagaci Vašich prospektů.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 15,827 € |
| Cena s DPH | 19,151 € |
| Cena bez DPH: | 103,474 € |
| Cena s DPH | 125,203 € |
| Cena bez DPH: | 287,564 € |
| Cena s DPH | 347,953 € |
| Cena bez DPH: | 20,802 € |
| Cena s DPH | 25,170 € |
| Cena bez DPH: | 46,454 € |
| Cena s DPH | 56,210 € |
| Cena bez DPH: | 5,632 € |
| Cena s DPH | 6,815 € |
| Cena bez DPH: | 91,757 € |
| Cena s DPH | 111,027 € |
| Cena bez DPH: | 63,720 € |
| Cena s DPH | 77,102 € |
| Cena bez DPH: | 182,199 € |
| Cena s DPH | 220,461 € |
| Cena bez DPH: | 37,246 € |
| Cena s DPH | 45,067 € |
| Cena bez DPH: | 50,730 € |
| Cena s DPH | 61,383 € |
| Cena bez DPH: | 80,658 € |
| Cena s DPH | 97,596 € |