



| Kód produktu: | UTBP0S0012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 579,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 305,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,04 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 175x4,9 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 299 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 305 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 305,00 Kč | 1 579,05 Kč | ||
| 10 + | 1 052,00 Kč | 1 272,92 Kč | ||
| 20 + | 996,00 Kč | 1 205,16 Kč | ||
| 50 + | 952,00 Kč | 1 151,92 Kč |
Puzzle Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Krychlový, skládací uzamykatelný box v čirém provedení. K dispozici ve dvou velikostech a dalších dvou variántách s přídavným prostorem pro informaci.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 458,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 604,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 784,00 Kč |
| Cena s DPH | 948,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 950,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 409,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 449,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 160,00 Kč |
| Cena s DPH | 193,60 Kč |
| Cena bez DPH: | 678,00 Kč |
| Cena s DPH | 820,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 128,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 414,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 596,00 Kč |
| Cena s DPH | 721,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 735,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 099,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 302,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 625,42 Kč |