



| Kód produktu: | UTBP0S0085 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 34,089 € |
| Cena bez DPH: | 28,172 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,3 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 124x4,9 mm |
| Barva: | Čirá |
| Výška: | 210 mm |
| Šířka: | 214 mm |
| Hloubka: | 216 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 28,172 € | 34,089 € | ||
| 10 + | 24,025 € | 29,070 € | ||
| 20 + | 22,752 € | 27,529 € | ||
| 50 + | 21,725 € | 26,287 € |
Puzzle Losovací box, nebo box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Krychlový, skládací uzamykatelný box v čirém provedení. K dispozici ve dvou velikostech a dalších dvou variántách s přídavným prostorem pro informaci.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 53,593 € |
| Cena s DPH | 64,848 € |
| Cena bez DPH: | 43,696 € |
| Cena s DPH | 52,872 € |
| Cena bez DPH: | 119,302 € |
| Cena s DPH | 144,355 € |
| Cena bez DPH: | 28,665 € |
| Cena s DPH | 34,685 € |
| Cena bez DPH: | 89,569 € |
| Cena s DPH | 108,378 € |
| Cena bez DPH: | 71,253 € |
| Cena s DPH | 86,216 € |
| Cena bez DPH: | 81,848 € |
| Cena s DPH | 99,036 € |
| Cena bez DPH: | 104,805 € |
| Cena s DPH | 126,814 € |
| Cena bez DPH: | 37,290 € |
| Cena s DPH | 45,120 € |
| Cena bez DPH: | 29,651 € |
| Cena s DPH | 35,878 € |
| Cena bez DPH: | 28,665 € |
| Cena s DPH | 34,685 € |
| Cena bez DPH: | 43,696 € |
| Cena s DPH | 52,872 € |