












| Kód produktu: | SCT4xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 308,877 € |
| Cena bez DPH: | 255,270 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 31 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 10,33 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 459x633 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 760 mm |
| Šířka: | 585 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 255,270 € | 308,877 € | ||
| 5 + | 242,531 € | 293,463 € | ||
| 10 + | 229,751 € | 277,999 € | ||
| 20 + | 219,560 € | 265,668 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 4xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 314,855 € |
| Cena s DPH | 380,975 € |
| Cena bez DPH: | 322,046 € |
| Cena s DPH | 389,676 € |
| Cena bez DPH: | 232,299 € |
| Cena s DPH | 281,082 € |
| Cena bez DPH: | 326,484 € |
| Cena s DPH | 395,046 € |
| Cena bez DPH: | 177,563 € |
| Cena s DPH | 214,851 € |
| Cena bez DPH: | 489,542 € |
| Cena s DPH | 592,346 € |
| Cena bez DPH: | 309,554 € |
| Cena s DPH | 374,561 € |
| Cena bez DPH: | 246,106 € |
| Cena s DPH | 297,789 € |
| Cena bez DPH: | 452,229 € |
| Cena s DPH | 547,197 € |
| Cena bez DPH: | 410,643 € |
| Cena s DPH | 496,878 € |
| Cena bez DPH: | 576,577 € |
| Cena s DPH | 697,658 € |
| Cena bez DPH: | 483,460 € |
| Cena s DPH | 584,987 € |
| Cena bez DPH: | 644,381 € |
| Cena s DPH | 779,700 € |
| Cena bez DPH: | 231,683 € |
| Cena s DPH | 280,336 € |