












| Kód produktu: | SCT27xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 734,552 € |
| Cena bez DPH: | 607,068 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 106 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 45,05 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1998x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 2125 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 27x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 607,068 € | 734,552 € | ||
| 5 + | 576,741 € | 697,857 € | ||
| 10 + | 546,374 € | 661,112 € | ||
| 20 + | 522,088 € | 631,726 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 27xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 314,855 € |
| Cena s DPH | 380,975 € |
| Cena bez DPH: | 322,046 € |
| Cena s DPH | 389,676 € |
| Cena bez DPH: | 343,949 € |
| Cena s DPH | 416,178 € |
| Cena bez DPH: | 246,106 € |
| Cena s DPH | 297,789 € |
| Cena bez DPH: | 467,269 € |
| Cena s DPH | 565,396 € |
| Cena bez DPH: | 396,795 € |
| Cena s DPH | 480,122 € |
| Cena bez DPH: | 312,924 € |
| Cena s DPH | 378,638 € |
| Cena bez DPH: | 422,437 € |
| Cena s DPH | 511,149 € |
| Cena bez DPH: | 348,757 € |
| Cena s DPH | 421,996 € |
| Cena bez DPH: | 483,460 € |
| Cena s DPH | 584,987 € |
| Cena bez DPH: | 644,381 € |
| Cena s DPH | 779,700 € |
| Cena bez DPH: | 547,278 € |
| Cena s DPH | 662,206 € |
| Cena bez DPH: | 554,633 € |
| Cena s DPH | 671,106 € |
| Cena bez DPH: | 177,563 € |
| Cena s DPH | 214,851 € |