












| Kód produktu: | SCT18xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 670,417 € |
| Cena bez DPH: | 554,064 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 58 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 31,32 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1338x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 1465 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 18x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 554,064 € | 670,417 € | ||
| 5 + | 526,355 € | 636,889 € | ||
| 10 + | 498,645 € | 603,361 € | ||
| 20 + | 476,478 € | 576,538 € |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 18xA4
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou vybaveny písty pro jednoduché otvírání, osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 314,532 € |
| Cena s DPH | 380,584 € |
| Cena bez DPH: | 321,716 € |
| Cena s DPH | 389,276 € |
| Cena bez DPH: | 549,261 € |
| Cena s DPH | 664,606 € |
| Cena bez DPH: | 383,867 € |
| Cena s DPH | 464,479 € |
| Cena bez DPH: | 245,854 € |
| Cena s DPH | 297,483 € |
| Cena bez DPH: | 262,808 € |
| Cena s DPH | 317,998 € |
| Cena bez DPH: | 255,008 € |
| Cena s DPH | 308,560 € |
| Cena bez DPH: | 451,765 € |
| Cena s DPH | 546,636 € |
| Cena bez DPH: | 327,915 € |
| Cena s DPH | 396,777 € |
| Cena bez DPH: | 422,003 € |
| Cena s DPH | 510,624 € |
| Cena bez DPH: | 177,381 € |
| Cena s DPH | 214,631 € |
| Cena bez DPH: | 309,236 € |
| Cena s DPH | 374,176 € |
| Cena bez DPH: | 575,985 € |
| Cena s DPH | 696,942 € |
| Cena bez DPH: | 643,719 € |
| Cena s DPH | 778,900 € |