











| Kód produktu: | SCT9xA4PHC7016JS |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10 038,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 8 296,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 38 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 18,55 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 678x940 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 1067 mm |
| Šířka: | 805 mm |
| Hloubka: | 47 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Umístění: | Na stěnu i mezi sloupky |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8 296,00 Kč | 10 038,16 Kč | ||
| 5 + | 7 881,00 Kč | 9 536,01 Kč | ||
| 10 + | 7 466,00 Kč | 9 033,86 Kč | ||
| 20 + | 7 134,00 Kč | 8 632,14 Kč |
SCT - Premium venkovní vitrína pro prospekty 9xA4 - Antracit
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě Antracit s jemnou strukturou určena na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Čelní dveře vitríny jsou osazeny gumovým těsněním, tzn. Vitrína je odolná proti vodě a prachu.
Je vybavená speciálním tvrzeným ESG bezpečnostním sklem.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
K této vitríně lze objednat i stojan do země, nebo k připevnění na podlahu.
| Cena bez DPH: | 9 107,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 019,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 9 225,00 Kč |
| Cena s DPH | 11 162,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 152,00 Kč |
| Cena s DPH | 183,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 514,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 461,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 631,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 913,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 104,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 616,00 Kč |
| Cena s DPH | 745,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 073,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 298,33 Kč |
| Cena bez DPH: | 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 220,22 Kč |
| Cena bez DPH: | 444,00 Kč |
| Cena s DPH | 537,24 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 376,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 294,96 Kč |