

| Kód produktu: | 179407 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 105,529 € |
| Cena bez DPH: | 87,214 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,458 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x74 mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 81,5 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| Hloubka: | 1,7 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 145,193 € |
| Cena s DPH | 175,683 € |
| Cena bez DPH: | 7,412 € |
| Cena s DPH | 8,968 € |
| Cena bez DPH: | 71,649 € |
| Cena s DPH | 86,695 € |
| Cena bez DPH: | 7,412 € |
| Cena s DPH | 8,968 € |
| Cena bez DPH: | 91,538 € |
| Cena s DPH | 110,761 € |
| Cena bez DPH: | 120,115 € |
| Cena s DPH | 145,340 € |
| Cena bez DPH: | 94,379 € |
| Cena s DPH | 114,199 € |
| Cena bez DPH: | 5,559 € |
| Cena s DPH | 6,726 € |
| Cena bez DPH: | 55,590 € |
| Cena s DPH | 67,264 € |
| Cena bez DPH: | 145,193 € |
| Cena s DPH | 175,683 € |
| Cena bez DPH: | 116,121 € |
| Cena s DPH | 140,506 € |
| Cena bez DPH: | 50,484 € |
| Cena s DPH | 61,085 € |