




| Kód produktu: | 857919 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 7,302 € |
| Cena bez DPH: | 6,034 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,189 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 242 mm |
| Hloubka: | 34 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 6,034 € | 7,302 € | ||
| 10 + | 5,870 € | 7,103 € | ||
| 25 + | 5,665 € | 6,855 € | ||
| 50 + | 5,501 € | 6,656 € |
DURABLE COMBIBOXX rozšiřující přihrádka na zásobníky A4 na výšku
Určen pro produkty 857819, 858019, 861319
Rozměry: 320 x 242 x 34 mm (V x Š x H)
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| Cena s DPH | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 22,619 € |
| Cena s DPH | 27,369 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| Cena s DPH | 40,383 € |
| Cena bez DPH: | 29,228 € |
| Cena s DPH | 35,366 € |
| Cena bez DPH: | 53,818 € |
| Cena s DPH | 65,119 € |
| Cena bez DPH: | 24,425 € |
| Cena s DPH | 29,555 € |
| Cena bez DPH: | 9,811 € |
| Cena s DPH | 11,872 € |
| Cena bez DPH: | 12,315 € |
| Cena s DPH | 14,901 € |
| Cena bez DPH: | 5,706 € |
| Cena s DPH | 6,904 € |
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| Cena s DPH | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 7,923 € |
| Cena s DPH | 9,587 € |
| Cena bez DPH: | 14,778 € |
| Cena s DPH | 17,882 € |
| Cena bez DPH: | 18,227 € |
| Cena s DPH | 22,054 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| Cena s DPH | 40,383 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |
| Cena bez DPH: | 32,882 € |
| Cena s DPH | 39,787 € |