




| Kód produktu: | 857919 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 177,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 147,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,189 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 320 mm |
| Šířka: | 242 mm |
| Hloubka: | 34 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 147,00 Kč | 177,87 Kč | ||
| 10 + | 143,00 Kč | 173,03 Kč | ||
| 25 + | 138,00 Kč | 166,98 Kč | ||
| 50 + | 134,00 Kč | 162,14 Kč |
DURABLE COMBIBOXX rozšiřující přihrádka na zásobníky A4 na výšku
Určen pro produkty 857819, 858019, 861319
Rozměry: 320 x 242 x 34 mm (V x Š x H)
| Cena bez DPH: | 296,00 Kč |
| Cena s DPH | 358,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 551,00 Kč |
| Cena s DPH | 666,71 Kč |
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 712,00 Kč |
| Cena s DPH | 861,52 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 263,00 Kč |
| Cena s DPH | 318,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 388,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 679,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 894,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 081,74 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 372,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 531,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 062,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 501,00 Kč |
| Cena s DPH | 606,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 870,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 262,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 607,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 364,47 Kč |
| Cena bez DPH: | 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 909,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 44,00 Kč |
| Cena s DPH | 53,24 Kč |