















| Kód produktu: | UWCHPD0105 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3,886 € |
| Cena bez DPH: | 3,211 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 116 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,088 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 30 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| Hloubka: | 48 mm |
| Formát: | A6 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3,211 € | 3,886 € | ||
| 10 + | 3,088 € | 3,736 € | ||
| 30 + | 2,964 € | 3,587 € | ||
| 50 + | 2,800 € | 3,387 € |
Držák na menu z bukového dřeva ve tvaru pyramidy o šířce 105 mm (A6) - Tmavě hnědý
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované se zaoblenými hranami, odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete kapsy na prospekty, nebo jiné tabulky do drážky
• Vhodné pro sítotisk: max. výška pro tisk je 25 mm
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku či vložit vlastní panel
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech 70 mm, 105 mm (A6) 150 mm (A5) a 210 mm (A4)
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, kaváren a barů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 1,441 € |
| Cena s DPH | 1,744 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 4,693 € |
| Cena s DPH | 5,679 € |
| Cena bez DPH: | 2,717 € |
| Cena s DPH | 3,288 € |
| Cena bez DPH: | 1,729 € |
| Cena s DPH | 2,092 € |
| Cena bez DPH: | 1,317 € |
| Cena s DPH | 1,594 € |
| Cena bez DPH: | 34,006 € |
| Cena s DPH | 41,147 € |
| Cena bez DPH: | 9,222 € |
| Cena s DPH | 11,159 € |
| Cena bez DPH: | 11,198 € |
| Cena s DPH | 13,550 € |
| Cena bez DPH: | 2,882 € |
| Cena s DPH | 3,487 € |
| Cena bez DPH: | 2,882 € |
| Cena s DPH | 3,487 € |
| Cena bez DPH: | 11,198 € |
| Cena s DPH | 13,550 € |
| Cena bez DPH: | 11,322 € |
| Cena s DPH | 13,699 € |
| Cena bez DPH: | 13,174 € |
| Cena s DPH | 15,941 € |
| Cena bez DPH: | 10,210 € |
| Cena s DPH | 12,354 € |
| Cena bez DPH: | 132,524 € |
| Cena s DPH | 160,354 € |
| Cena bez DPH: | 10,210 € |
| Cena s DPH | 12,354 € |
| Cena bez DPH: | 14,656 € |
| Cena s DPH | 17,734 € |