| Kód produktu: | PVC-S4-60x90-V-MAT |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,642 € |
| Cena bez DPH: | 1,357 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | kapsy od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,075 kg |
| Rozměr prospektu: | 60x90 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Čirá |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Provedení: | Matný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,357 € | 1,642 € | ||
| 25 + | 1,275 € | 1,542 € | ||
| 50 + | 1,234 € | 1,493 € | ||
| 100 + | 1,151 € | 1,393 € |
PVC Stojánek tvar A - oboustranný s Matným povrchem, formát 60x90 mm, na výšku
Průhledná kapsa určená k vložení cenovky či popisky, vyrobena z tvrdé PVC fólie tl. 0,5 mm s matným - antireflexním povrchem.
Matný povrch je odolnější proti poškrábání, ale znemožňuje čtení čárových kódů.
Využití: na letáky, prospekty, ceníky, popis zboží, akční oznámení a další tiskoviny.
| Cena bez DPH: | 1,254 € |
| Cena s DPH | 1,517 € |
| Cena bez DPH: | 1,246 € |
| Cena s DPH | 1,508 € |
| Cena bez DPH: | 1,213 € |
| Cena s DPH | 1,468 € |
| Cena bez DPH: | 1,554 € |
| Cena s DPH | 1,881 € |
| Cena bez DPH: | 1,246 € |
| Cena s DPH | 1,508 € |
| Cena bez DPH: | 2,944 € |
| Cena s DPH | 3,562 € |
| Cena bez DPH: | 1,439 € |
| Cena s DPH | 1,741 € |
| Cena bez DPH: | 1,558 € |
| Cena s DPH | 1,886 € |
| Cena bez DPH: | 1,316 € |
| Cena s DPH | 1,592 € |
| Cena bez DPH: | 1,484 € |
| Cena s DPH | 1,796 € |
| Cena bez DPH: | 1,176 € |
| Cena s DPH | 1,423 € |
| Cena bez DPH: | 1,303 € |
| Cena s DPH | 1,577 € |