






| Kód produktu: | UTBP1S0085 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 99,322 € |
| Cena bez DPH: | 82,084 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 5,36 kg |
| Specifikace: | rozměr vhozu 124x4,9 mm |
| Výška: | 1094 mm |
| Šířka: | 358 mm |
| Hloubka: | 358 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 82,084 € | 99,322 € | ||
| 10 + | 63,509 € | 76,846 € | ||
| 20 + | 60,173 € | 72,809 € | ||
| 50 + | 57,496 € | 69,570 € |
Puzzle Losovací box na nosné základně, s boxem na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně
Krychlový, skládací uzamykatelný box v čirém provedení. K dispozici ve dvou velikostech a dalších dvou variántách s přídavným prostorem pro informaci.
Na nohu stojanu lze pod box ještě navíc uchytit i kapsy na prospekty.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 10,791 € |
| Cena s DPH | 13,057 € |
| Cena bez DPH: | 38,221 € |
| Cena s DPH | 46,247 € |
| Cena bez DPH: | 33,896 € |
| Cena s DPH | 41,014 € |
| Cena bez DPH: | 32,908 € |
| Cena s DPH | 39,818 € |
| Cena bez DPH: | 32,784 € |
| Cena s DPH | 39,669 € |
| Cena bez DPH: | 119,646 € |
| Cena s DPH | 144,771 € |
| Cena bez DPH: | 71,458 € |
| Cena s DPH | 86,464 € |
| Cena bez DPH: | 43,822 € |
| Cena s DPH | 53,025 € |
| Cena bez DPH: | 43,822 € |
| Cena s DPH | 53,025 € |
| Cena bez DPH: | 37,397 € |
| Cena s DPH | 45,250 € |
| Cena bez DPH: | 28,748 € |
| Cena s DPH | 34,785 € |
| Cena bez DPH: | 29,736 € |
| Cena s DPH | 35,981 € |
| Cena bez DPH: | 89,827 € |
| Cena s DPH | 108,691 € |
| Cena bez DPH: | 105,107 € |
| Cena s DPH | 127,180 € |
| Cena bez DPH: | 28,254 € |
| Cena s DPH | 34,187 € |
| Cena bez DPH: | 28,748 € |
| Cena s DPH | 34,785 € |
| Cena bez DPH: | 53,748 € |
| Cena s DPH | 65,035 € |